Tilbakestill
Boliger
Om oss

Om oss

Sunterra er en eiendomsmegler med fokus på Costa Blanca og Costa Calida.

Vi tilbyr en komplett tjeneste fra du er med på visninger og igjennom hele kjøpsprosessen, videre får du bistand med all juridisk representasjon som du trenger. Vi jobber bare med de mest anerkjente utbyggerne/agenter og er frivillig regulert av AIPP (Association of International Property Professionals), vi følger deres atferdskoder, og garanterer absolutt integritet og sterke etiske verdier. 

"Å velge en god agent å jobbe med er enda viktigere her enn i Norge, ettersom prosessen foregår annerledes enn hjemme"  (AIPP Spanish Buying Guide). Hvis du velger å kjøpe ditt nye hjem via Sunterra, vil vi gjøre vårt aller beste for å finne den rette eiendommen for deg, vi leder deg gjennom salgsprosessen og utøver støttende og profesjonelt arbeid på alle felt. Vi kan administrere og ta ansvar for hele prosessen, noe som betyr at du trenger bare ett kontaktpunkt. På kontoret vårt i Alicante finner du også Spania Legal, eksperter innen eiendomsrett, oppholdssøknader, bosetting og arveplanlegging. De er her for å gi råd og veiledning etter behov gjennom hele prosessen og for å sikre deg et effektivt og problemfritt boligkjøp.


sunterra
Matt Edwards
Matt Edwards
Sales Manager +34 695 843 432 matt@sunterraspain.com
Michel Pluijter
Michel Pluijter
Eiendomsrådgiver +34 645 508 742 michel@sunterraspain.com
Anders
Anders
Eiendomsrådgiver - Alltid for opptatt til å bli tatt bilde av +34 670 337 524 anders@sunterraspain.com
John Morton Lund
John Morton Lund
Eiendomsrådgiver og ettermarked +34 634 426 724 john@sunterraspain.com
Javier Díaz Bravo
Javier Díaz Bravo
New Build Listing Administrator +34 687 380 260 javier@sunterraspain.com
spania legal
Odd Harald Sørhaug
Odd Harald Sørhaug
Partner +34 633 700 255 ohs@spanialegal.com
Natalia Pushnitsa
Natalia Pushnitsa
Lawyer ICAM 104240 - Partner +34 620 216 797 natalia@spanialegal.com
Daniel Garrote López
Daniel Garrote López
Legal Department +34 665 965 380 daniel@spanialegal.com
Rosario Quinlan
Rosario Quinlan
Legal Department +34 658 687 253 rosario@spanialegal.com
Denise Arcas García
Denise Arcas García
Legal and Tax Assistant +34 965 225 201 denise@spanialegal.com
Araksia Zlobina
Araksia Zlobina
Legal Administration +34 965 225 201 araksia@spanialegal.com

© 2021 Sunterra Real Estate Spain SL    Juridisk merknad    Privatliv    Cookies    Web kart Design: Mediaelx