Reset
Woningen
Over ons

Over ons

Sunterra is een makelaarskantoor met vastgoed aan de Costa Blanca in Alicante en Mar Menor en Costa Calida in Murcia. We bieden u een complete service aan; vanaf de eerste bezichtigingen tot en met de aankoop en daarna met juridische vertegenwoordiging op maat. We werken alleen samen met de meest gerenommeerde projectontwikkelaars en agenten en worden vrijwillig gereguleerd door de AIPP (Association of International Property Professionals) en hebben hun gedragscode ondertekend, die absolute integriteit en sterke ethische waarden garandeert. 

Wanneer u besluit om uw nieuwe woning in Spanje via Sunterra te kopen, zullen we ons uiterste best doen om de juiste woning voor u te vinden en begeleiden wij u professioneel door het aankoopproces. Wij kunnen het hele proces namens u uitvoeren zodat u maar één aanspreekpunt nodig heeft.

Ons kantoor in de Alicante is ook de thuisbasis van Spania Legal, experts in vastgoedrecht en  residentie aanvragen. Ze zijn er om u te voorzien van advies en begeleiding tijdens het hele aankoopproces om zo de meest efficiënte en probleemloze aankoop te garanderen.

sunterra
Matt Edwards
Matt Edwards
Sales Manager +34 695 843 432 matt@sunterraspain.com
Michel Pluijter
Michel Pluijter
Vastgoed Adviseur +34 645 508 742 michel@sunterraspain.com
Anders
Anders
altijd te druk om te stoppen voor een foto… Vastgoed Adviseur +34 670 337 524 anders@sunterraspain.com
John Morton Lund
John Morton Lund
Negotiator & Post Completion Services +34 634 426 724 john@sunterraspain.com
Javier Díaz Bravo
Javier Díaz Bravo
Web Administrateur Nieuwbouw +34 687 380 260 javier@sunterraspain.com
spania legal
Odd Harald Sørhaug
Odd Harald Sørhaug
Partner +34 633 700 255 ohs@spanialegal.com
Natalia Pushnitsa
Natalia Pushnitsa
Advocaat ICAM 104240 - Partner +34 620 216 797 natalia@spanialegal.com
Sheila García Parra
Sheila García Parra
Lawyer ICAORIHUELA 1312 +34 616 744 168 sheila.garcia.parra@spanialegal.com
Rosario Quinlan
Rosario Quinlan
Juridische Afdeling +34 658 687 253 rosario@spanialegal.com

© 2021 Sunterra Real Estate Spain SL    Juridische kennisgeving    Privacy    Cookies    Siteplan Ontwerp: Mediaelx